מנגישים טכנולוגיות בריאות דיגיטלית
מישראל לעולם בריא יותר

28.5%
תחזית הצמיחה בשוק הבריאות הדיגיטלית הגלובלי עד 2026
677
חברות בריאות דיגיטלית בישראל
$1.3 T
גודל שוק הבריאות בסין
עלינו

מניחים את היסודות לעתיד בריא יותר

אינפיניטי מדיקל הוקמה במטרה לקדם חברות סטארט-אפ חדשניות ולהנגיש פתרונות בריאות דיגיטליים כחול לבן לשווקים בכל העולם.
ההתמקדות שלנו היא בטכנולוגיות בריאות דיגיטליות מתקדמות, עם חברות פורטפוליו הנמצאות בפסגת החדשנות בתחום הבריאות ובשלבי מעבר מפיתוח למכירות גלובליות.
הודות לקשרים ולנוכחות הפיסית שלנו בסין, כמו גם הסכמי שיתוף הפעולה עם חברות סיניות גדולות בתחומי הטכנולוגיה והרפואה, אנו מציעים פלטפורמה אידיאלית לפיתוח חברות צעירות, ומהווים מכפיל כוח משמעותי עבורן.
הצוות שלנו מורכב ממומחים בתחומי הרפואה, הטכנולוגיה, העסקים והפיננסים, שיחד, תחת קורת גג של שותפות מו"פ הנסחרת בבורסת תל אביב, יכולים להעניק מנסיונם העשיר לחברות הפורטפוליו שלנו.

שותפים אסטרטגיים
פורטפוליו

אנחנו מקדמים יוזמות בריאות דיגיטלית ישראליות בשוק הסיני ומביאים אותן להתפתחות עסקית מהירה

Genoox

מערכת בינה מלאכותית (AI) מתקדמת לניהול וניתוח של מידע גנטי, המאפשרת יישומים מגוונים ברפואה מבוססת אישית.
המערכת מחוברת למאות תאגידי בריאות, רופאים ומטופלים, אוספת מידע גנטי שנצבר במגוון בדיקות גנטיות ומצליבה אותו עם מאגרי מידע שונים. המערכת מאפשרת לצוות המטפל לנתח את המידע, להשוותו למידע העולמי, לקבל תובנות חדשות ולבצע אבחונים קליניים מורכבים.

biobeat

פתרונות ניטור חולים מרחוק לשימוש קליני וביתי.
ל- Biobeat שני מוצרים קיימים בעלי אישור FDA - שעון ניטור רפואי מרחוק לשימוש ביתי, ומדבקת ניטור לשימוש חד פעמי במסגרת אשפוזית.
המערכות של biobeat מתריעות בזמן אמת על הידרדרות הסימנים החיוניים של המטופל יחד עם התראות הניתנות להתאמה אישית.

POLARISqb

הטכנולוגיה של פולאריס קוואנטום ביוטק, המפתחת מערכת לתכנון ממוחשב של תרופות במחשב קוונטי, מאיצה את תהליכי פיתוח התרופות במידה משמעותית ומשתייכת לעתיד עולם המחשוב. פולאריס עתידה לתכנן את התרופות על המחשב, לסנטז ולבצע בדיקות ראשוניות של פעילות והתכנות, ואז לכתוב את הפטנט על התרופה. בשלב הזה התרופה תימכר (או תיכנס להסכם שת״פ) לחברת תרופות או ביוטכנולוגיה.

Cynerio

החברה מספקת מערכת תוכנה ייחודית להגנה אופטימלית על מידע ומכשור רפואי בבתי חולים מפני תקיפות סייבר, תוך הגנה על המכשור והתהליכים הרפואיים ומתן יכולת זיהוי והתראה במקרים של חריגות ואנומליה, המאפיינים תקיפות סייבר. Cynerio מפענחת את סיכוני ה-IoMT, ומאבטחת את הציוד הרפואי מבלי לפגוע בליבת השירות ומגשרת בין אנשי אבטחת ה-IT הארגוני לצוותים הקליניים. החברה הוקמה בשנת 2017 והחלה פעילותה בתחילת שנת 2018 בשנת 2018 החברה הקימה חברת בת בארה"ב לצורך שיווק ופרסום בשוק האמריקאי.

Theranica

ל-Theranica יש מוצר מסחרי - NERIVIO - מוצר לטיפול אקוטי במיגרנות (כאב הראש ותופעות נלוות אחרות). NERIVIO ומוצרי החברה העתידיים, מתבסס על טכנולוגיה שפותחה על ידי Theranica: נירו -מודולציה חשמלית מרחוק (Remote Electrical Neuromodulation - REN), העושה שימוש בפולסים חשמליים המשודרים דרך המערכת העצבית.

CytoReason

שותפות המו”פ אינפיניטי מדיקל מכריזה על השקעה בסך מיליון דולר בחברת CytoReason המספקת מערכת מחשוב ייחודית שמבצעת מידול של מחלות בגוף האדם באמצעות מידע מעולם הביולוגיה. CytoReason עובדת כיום עם 5 מתוך 10 חברות התרופות הגדולות בעולם, וממוקדת בפעילות המערכת החיסונית. המודל החדשני שפיתחו מאפשר מלבד קידום פיתוח תרופות חדשות או הסבת תרופות קיימות למחלות שונות, לחסוך כסף רב לחברות הפארמה. CytoReason מתכננת להתרחב ולפתח מוצרים בתחומים רפואיים נוספים כגון אונקולוגיה, דרמטולוגיה, נוירולוגיה ועוד.

Nanomedic

Nanomedic פיתחה מכשיר חדשני וראשון מסוגו - Electrospinning Portable, לטיפול וריפוי של כוויות ופצעים מורכבים באמצעות מטריצה פולימרית המודפסת על המטופל עצמו בזמן אמת ומהווה למעשה עור זמני עד להחלמתו המלאה של הפצע. ההישג הטכנולוגי המשמעותי של החברה נעוץ במזעור הטכנולוגיה, אשר בדרך כלל מבוצעת במכונות גדולות ומורכבות לכדי מערכת ניידת, קטנה, נוחה וקלה לתפעול. החדשנות מתבטאת בין היתר בהנגשת הטכנולוגיה לצוותים רפואיים לטיפולים מידיים בזמן אמת בבתי חולים, קליניקות, בשטח ובבית המטופל.

אנחנו אינפיניטי מדיקל

לד”ר יובל בלוך ניסיון של יותר מעשור הן בניהול בתי חולים ציבוריים ופרטיים והן בתכנון מרכזים רפואיים חדשים בסין. בנוסף לתפקידו באינפיניטי מדיקל, ד”ר בלוך מכהן כמנכ”ל איכילוב אינוניישן, בעל הפודקאסט “עושים רפואה” וחבר דירקטוריון באגודה הישראלית למינהל רפואי. ד”ר בלוך הוא רופא ילדים ובעל תואר שני בניהול מערכות בריאות מאוניברסיטת בן גוריון.
ד"ר יובל בלוך
שותף, מנכ״ל
שוקי אברמוביץ הוא דמות מרכזית בשוק ההון הישראלי עם למעלה מ- 30 שנות ניסיון בענפי הפיננסים והביטוח. בעברו כיהן בתפקידי ניהול בכירים בקבוצת כלל ביטוח ופיננסים וכיהן כיו”ר ונשיא אווטרייד. בימים אלו אברמוביץ מכהן כיו”ר חברת סומוטו בע”מ ויו”ר IDI ביטוח, כמו כן מנכ”ל ומייסד נורית הגליל השקעות. בין תפקידיו הבכירים השונים, מנהל את חברת אורביקס מדיקל בע”מ ומשקיע בחברת הוספיטק רספיריישן בע”מ. לאברמוביץ תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.
שוקי אברמוביץ'
יו"ר הדירקטוריון
אמיר גל-אור חי ונושם את עולם ההשקעות קרוב ל-30 שנה. מלבד היותו יזם סדרתי ומייסד קבוצת אינפיניטי, ייסד גל-אור את מעיין השקעות, היה נשיא הכבוד של לשכת המסחר בישראל בסין ושירת כטייס קרבי מנוסה בחיל האוויר הישראלי. גל-אור בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול עסקי מאוניברסיטת חיפה, בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב, ובוגר התוכנית להון פרטי והון סיכון באוניברסיטת הרווארד.
אמיר גל-אור
מייסד ויו"ר ועדת ההשקעות
דילוג לתוכן