אנו משקיעים בסטארטאפים בוגרים בתחום הבריאות הדיגיטלית ומשפרים אותם בעזרת המומחיות שלנו בחדשנות, ביזמות עולמית והודות לאסטרטגיות ההשקעה הייחודיות שפיתחנו.
החל בצוות המנוסה והמגוון שלנו, דרך היסטוריית ההשקעות המוצלחת שאנחנו מביאים לשולחן ועד הנוכחות שלנו בשוקי המטרה בעולם, אינפיניטי מדיקל היא השותפות הנכונה להביא את חברות הסטארט-אפ הטובות בישראל למיקום השוק האופטימלי עבורן.

Genoox

מערכת בינה מלאכותית (AI) מתקדמת לניהול וניתוח של מידע גנטי, המאפשרת יישומים מגוונים ברפואה מבוססת אישית.
המערכת מחוברת למאות תאגידי בריאות, רופאים ומטופלים, אוספת מידע גנטי שנצבר במגוון בדיקות גנטיות ומצליבה אותו עם מאגרי מידע שונים. המערכת מאפשרת לצוות המטפל לנתח את המידע, להשוותו למידע העולמי, לקבל תובנות חדשות ולבצע אבחונים קליניים מורכבים.
Genoox שמה לה למטרה להאיץ תהליכי אבחון מבוססי גנטיקה ולשפר את הדיוק והיעילות של האבחון הגנטי באמצעות מאגרי מידע ייחודיים שנוצרים על ידי קהילת משתמשים רחבה, וזאת על מנת לאפשר רפואה מותאמת אישית על בסיס המבנה הגנטי הספציפי של כל מטופל.

בין לקוחות החברה ניתן למצוא מרכזים רפואיים ובתי חולים מובילים בארץ ובעולם, חברות תרופות, פארמה ומרכזי מחקר ופיתוח.

המבנה השיתופי והיכולות המגוונות לאיסוף המידע ולהצגתו, איפשרו לחברת Genoox להקים “רשת חברתית” מקצועית ראשונה לקהילת הגנטיקה העולמית. מוצר החברה המבוסס על טכנולוגיית בינה מלאכותית, מרכז ומצליב נתונים ממקורות שונים כגון: מאגרי מידע רפואיים Peer reviewed, מאגרים של ריצוף גנטי, מאגרי מידע על מחלות גנטיות, דאטה המועלה על ידי לקוחות ומשתמשים, נתונים קליניים והיסטוריים של המטופל, ומידע גנטי קנייני אשר מומחים גנטיים ברחבי העולם משתפים באמצעות “פרנקלין”, מוצר הדגל של החברה.

Biobeat Medical Smartmonitoring

Biobeat מספקת פתרונות ניטור חולים מרחוק לשימוש קליני ושימוש ביתי.
ל- Biobeat שני מוצרים קיימים בעלי אישור FDA – שעון ניטור רפואי מרחוק לשימוש ביתי, ומדבקת ניטור לשימוש חד פעמי במסגרת אשפוזית.

המערכות של biobeat מתריעות בזמן אמת על הידרדרות הסימנים החיוניים של המטופל, לצד התראות הניתנות להתאמה אישית.
פלטפורמת ניהול הניטור של החברה היא מערכת מבוססת ענן, המאפשרת ניהול מספר רב של מטופלים. הפלטפורמה מספקת את ההיסטוריה הרפואית של כל מטופל בפורמטים שונים.

הטכנולוגיה הייחודית של Biobeat מבוססת על חיישן PPG שפיתחה, ואף רשמה עליו פטנט עולמי. החיישן מאפשר קריאה ברורה ומדויקת של גל האות PPG ומאפשר מדידה של מגוון רחב של סימנים חיוניים מורכבים.

לקוחותיה העיקריים של החברה הם חברות התרופות הגדולות בעולם ומספר קבוצות בתי חולים גדולות בארה”ב, כמו גם בתי חולים ישראליים. כיום, 75% מהכנסות החברה מקורן בארה”ב ו- 25% מאירופה. 35% מהכנסות אלה מגיעות מחברות תרופות שונות והיתר מבתי חולים.
בשנת 2021, צופה החברה התרחבות מהירה של ביקושים למוצריה.

POLARISqb

הטכנולוגיה של פולאריס קוואנטום ביוטק, המפתחת מערכת לתכנון ממוחשב של תרופות במחשב קוונטי, מאיצה את תהליכי פיתוח התרופות במידה משמעותית ומשתייכת לעתיד עולם המחשוב.

החברה, שהוקמה ע”י המדענית הבכירה ד”ר שחר קינן – מנכ”לית ומייסדת וביל שיפמן – סמנכ”ל טכנולוגיות ושותף מייסד, עושה שימוש באלגוריתמים ייחודיים ומיחשוב קוונטי מתקדם.

התחלת השימוש במחשבים הקוונטים מגלמת פוטנציאל חסר תקדים להאצת כוח המחשוב, ושימוש ביכולות חישוב חדשות. הפלטפורמה של פולאריס מנוהלת על ידי מערכת אוטומטית, פועלת על מחשבי ענן ומחשבים קוונטיים ומאפשרת אופטימיזציה של תרופות מולקולריות על ידי תוכנות חישוב מואצות תוך שמירה על רמת דיוק מקסימלית. בפלטפורמה מוטבעת יכולת אגירת מידע וסידורו באופן המאפשר אנליזה של בינה מלאכותית.

פולאריס עתידה לתכנן את התרופות על המחשב, לסנטז ולבצע בדיקות ראשוניות של פעילות והתכנות, ואז לכתוב את הפטנט על התרופה. בשלב הזה התרופה תימכר (או תיכנס להסכם שת״פ) לחברת תרופות או ביוטכנולוגיה.

לקוחות החברה נחלקים לשני סוגים: חברות תרופות שקונות (או נכנסות להסכמי שת״פ) תרופות שהחברה מפתחת וחברות שקונות מהחברה שירותים של תכנון תרופות.

Cynerio

Cynerio מספקת מערכת תוכנה ייחודית להגנה אופטימלית על מידע ומכשור רפואי בבתי חולים מפני תקיפות סייבר  תוך הגנה על המכשור והתהליכים הרפואיים ומתן יכולת זיהוי והתראה במקרים של חריגות ואנומליה, המאפיינים תקיפות סייבר. בכל בית חולים ישנם אלפי מכשירים של Internet of Medical Devices (IoMT) אשר חשופים למתקפות זדוניות אך לא ניתן לנתק אותם מכיוון ש מכשירים אלו הם קריטים לטיפול בחולים ולתשתיות הרשת בארגון.

Cynerio מפענחת את סיכוני ה-IoMT, ומאבטחת את הציוד הרפואי מבלי לפגוע בליבת השירות ומגשרת בין אנשי אבטחת ה-IT הארגוני לצוותים הקליניים.

החברה הוקמה בשנת 2017 והחלה פעילותה בתחילת שנת 2018 בשנת 2018 החברה הקימה חברת בת בארה”ב לצורך שיווק ופרסום בשוק האמריקאי.

המוצר של Cynerio הוא ייחודי כי הוא מהווה פיתרון ל:

▪ איתור וזיהוי אוטומטי של כל סוגי המערכות והמכשור הרפואי הקיים בבית-החולים.

▪ שימוש באלגוריתמי למידת מכונה מתקדמים לגילוי חריגות ואנומליות, ניתוח סיכונים, וזיהוי מצבים של חוסר תקינות מכשור ו/או התכנות לדליפת מידע רפואי חסוי.

Theranica

ל-Theranica יש מוצר מסחרי – NERIVIO – מוצר לטיפול אקוטי במיגרנות (כאב הראש ותופעות נלוות אחרות). NERIVIO ומוצרי החברה העתידיים, מתבסס על טכנולוגיה שפותחה על ידי Theranica: נירו -מודולציה חשמלית מרחוק (Remote Electrical Neuromodulation – REN), העושה שימוש בפולסים חשמליים המשודרים דרך המערכת העצבית.

המכשיר Nerivio הינו הראשון בעולם אשר מתבסס על REN כדי להפעיל את העיקרון הרפואי של ויסות כאב מותנה (Conditioned Pain Modulation – CPM), לפיו, גירוי מערכת העצבים עם כאב נמוך (משני) יכול לשכך או אפילו לבטל לחלוטין כאב חזק אחר.

החברה מתמקדת כרגע בשוק המיגרנה, ומבחינה גיאוגרפית בעיקר בשוק האמריקאי. מיגרנה היא בעיה רפואית ממנה סובלים מעל 12% מהאוכלוסייה. התקפי מיגרנה נמשכים בין 4 ל- 48 שעות, ולעתים אף עד 72 שעות, וגורמים לכאבי ראש חמורים (98%) בחילה (91%), בעיות ראיה ורגישות לאור (73%), הקאות, סחרחורת ורגישות לקול ולריחות.

Theranica היא חברה פרטית שהתאגדה בישראל ב-15.03.2016, העוסקת בפיתוח, שיווק והפצה של מכשירים רפואיים לבישים, לא חודרניים, אלחוטיים, נטולי תרופות ומוכחים קלינית.

בארה”ב לבדה, מעל 37 מיליון איש הסובלים ממיגרנות באופן קבוע ואינם יכולים לתפקד בימים בהם הם חווים מיגרנות. הנזק הישיר מאבדן ימי עבודה בארה”ב לבדה נאמד ב- 31 מיליארד דולר בשנה.

CytoReason

שותפות המו”פ אינפיניטי מדיקל מכריזה על השקעה בסך מיליון דולר בחברת CytoReason המספקת מערכת מחשוב ייחודית שמבצעת מידול של מחלות בגוף האדם באמצעות מידע מעולם הביולוגיה.

CytoReason עובדת כיום עם 5 מתוך 10 חברות התרופות הגדולות בעולם, וממוקדת בפעילות המערכת החיסונית. המודל החדשני שפיתחו מאפשר מלבד קידום פיתוח תרופות חדשות או הסבת תרופות קיימות למחלות שונות, לחסוך כסף רב לחברות הפארמה.  CytoReason מתכננת להתרחב ולפתח מוצרים בתחומים רפואיים נוספים כגון אונקולוגיה, דרמטולוגיה, נוירולוגיה ועוד.

ד”ר יובל בלוך, מנכ”ל אינפיניטי מדיקל: “CytoReason מביאה ערך אדיר לחברות הפארמה ומייעלת תהליכי פיתוח מורכבים בעולם התרופות. לא בכדי, חברות ענק כדוגמת פייזר הטמיעו את המערכת של Cytoreason בתהליכי פיתוח תרופות המתקדמים שלהם. אני בטוח שלCytoReason תהיה השפעה משמעותית על תחום הפארמה בשנים הבאות, ותרומה גדולה לפיתוח של הדור הבא של הטיפולים הרפואיים המתקדמים”. 

דוד הראל, מנכ”ל CytoReason, מברך: “אנו שמחים על הבעת האמון ורואים ב-Infinity Medical שותפים מלאים למחויבות שלנו להמשיך לחדד ולייעל תהליכי פיתוח תרופות באמצעות המודלים החישוביים שלנו”.

אנחנו צוות אינפיניטי מדיקל מצפים בקוצר רוח לעבודה המשותפת עם Cytoreason, לקידום המחקר ולהובלת תחום הבריאות הדיגיטלית.Nanomedic

Nanomedic פיתחה מכשיר חדשני וראשון מסוגו – Electrospinning Portable, לטיפול וריפוי של כוויות ופצעים מורכבים באמצעות מטריצה פולימרית המודפסת על המטופל עצמו בזמן אמת ומהווה למעשה עור זמני עד להחלמתו המלאה של הפצע. 

ההישג הטכנולוגי המשמעותי של החברה נעוץ במזעור הטכנולוגיה, אשר בדרך כלל מבוצעת במכונות גדולות ומורכבות לכדי מערכת ניידת, קטנה, נוחה וקלה לתפעול. החדשנות מתבטאת בין היתר בהנגשת הטכנולוגיה לצוותים רפואיים לטיפולים מידיים בזמן אמת בבתי חולים, קליניקות, בשטח ובבית המטופל.

 

ועדת ההשקעות

דילוג לתוכן